«موسسه مدیریت زنجیره تامین آمادگران»، جهت به جا آوردن رسالت خود در زمینه توسعه، ترویج و اطلاع‌رسانی دست به اقدامات گوناگونی زده است که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انتشار کتاب و مجله

  • نخستین کتاب مرجع(دایرکتوری) شرکت‌های لجستیکی ایران (چاپ نخست: اسفند ۱۳۹۸)

برای خرید این کتاب جامع، مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید.

  • ماهنامه تخصصی لجستیک و زنجیره تامین (با مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد)

فرهنگ‌سازی و ترویج دانش لجستیک و زنجیره تامین در کشور یکی از ضروریات توسعه و ارتقای جایگاه لجستیک به عنوان یک محور مهم توسعه اقتصادی کشور و بنگاه‌ها به حساب می‌آید و انتشار مجلات تخصصی یکی از راه‌های مؤثر در این راستا می‌باشد.

ضرورت توجه جدی به مقوله لجستیک در کشور لجستیکی ایران و از طرفی نبود یک مجله حرفه‌ای لجستیکی در ایران؛ جمعی از صاحب‌نظران و دست‌اندرکاران صنعت لجستیک کشور با سابقه سال‌ها پژوهش و آموزش در این حوزه را بر آن داشت تا تصمیم به انتشار یک مجله تخصصی لجستیکی بگیرند.

ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و زنجیره تامین» پس از دریافت مجوز رسمی انتشار از وزارت ارشاد (به شماره ثبت ۷۷۴۸۶) از شهریور‌ماه ۱۳۹۵ به عرصه رسانه‌های کشور پیوسته است و در همین مدت کوتاه، توانسته است به عنوان نخستین نشریه تخصصی لجستیکی کشور جای پای خود را به‌خوبی در بین دولتمردان و جامعه لجستیک کشور باز نموده و اثرگذاری قابل توجهی داشته است.

برای خرید شماره‌های مختلف ماهنامه تخصصی لجستیک و زنجیره تامین اینجا کلیک کنید.

  • هفته‌نامه الکترونیک لجستیک و زنجیره تامین (سال چهارم- بیش از ۱۳۰ شماره)

سرخط خبرهای لجستیکی هفته یا همان «هفته‌نامه لجستیک»، به‌صورت هفتگی و به عنوان یک سرویس الکترونیک توسط تحریریه ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

سرخط خبرهای لجستیکی هفته، به عنوان سرویس آنلاین و الکترونیک ماهنامه لجستیک مروری دارد بر مهمترین خبرها و اتفاقات لجستیکی هر هفته که از طریق سرویس ایمیل، در نخستین روز کاری هر هفته برای علاقمندان ارسال می‌شود. این هفته‌نامه همچنین از آرشیو هفته‌نامه در سایت پایگاه خبری «لجستیک و زنجیره تامین» و کانال تلگرام مجله قابل دستیابی است.

سایت

فضای مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *