توسعه راه‌حل‌های نرم‌افزاری

داشتن سیستم لجستیک کارا و چابک، شرط لازم برای موفقیت هر سازمان تولیدی/خدماتی می‌باشد. شرکت‌ها باید توانایی پاسخگویی سریع به نیاز‌های درحال تغییر مشتریان خود را داشته باشند و درعین حال هزینه تولید محصولات خود را پایین نگهدارند تا حاشیه سود خود را افزایش داده و به حداکثر سوددهی نایل گردند.

نرم‌افزارهای لجستیک و مدیریت زنجیره تامین، کسب‌وکارهای گوناگون را در رسیدن به این هدف والا با استفاده از پیش‌بینی بهتر تقاضای مشتریان، انجام معامله‌ها با تامین‌کنندگان به نحو احسن، بهینه‌سازی سطوح موجودی‌ها و هماهنگی بهتر کانال‌های توزیع، یاری می‌رسانند. نیاز به نرم‌افزارهای لجستیک و مدیریت زنجیره تامین آن‌چنان زیاد است که بازار این نرم‌افزارها به سرعت درحال رشد می‌باشد. بازار جهانی نرم‌افزارهای مدیریت لجستیک و زنجیره تامین که در سال ۲۰۰۶ حدود ۶ میلیارد دلار بود، با رشدی چشمگیر به بیش از ۲۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ رسیده است.

«مدیریت زنجیره تامین آمادگران» به عنوان یک مرجع تخصصی شناخته شده در حوزه لجستیک و زنجیره تامین، با همکاری اساتید حوزه بهینه‌سازی سیستم‌ها و مهندسی نرم‌افزار، آمادگی طراحی و پیاده‌سازی «سیستم جامع لجستیک و زنجیره تامین» را داراست که در آن راه‌حل‌های مختلف نرم‌افزاری در دو گروه «راه‌حل‌های استقرار سیستم نرم‌افزاری» و «راه‌حل‌های هوشمندسازی و بهینه‌سازی» به صورت ماژولار قابل ارایه است.