خدمات ۴PL

شرکت‌های ۴PL شرکت های لجستیکی هستند که بدون مالکیت اسباب و تجهیزات حمل و نگهداری، مدیریت کل زنجیره تامین از جمله حمل‌ونقل، انبارها و هر آنچه در حرکت است را مانند یک چتر بزرگ دربر می‌گیرند. این شرکت‌ها بیشتر شبیه مشاوران معتمد هستند که مشتری برای رشد و رسیدن به اهداف تجاری خود به آنها کاملا اعتماد دارد. شفافیت برای ۴PLها یک اصل اساسی است. آن‌ها با مدیریت منابع، فناوری، زیرساخت‌ها و حتی مدیریت ۳PLهای دیگر، اقدام به طراحی، ساخت و ارائه راه‌حل‌های زنجیره تامین مقرون به صرفه می‌کنند و با مشتری به مانند یک شریک واقعی عمل می‌کنند.

با توجه به شبکه گسترده داخلی و خارجی آمادگران که با ارایه‌دهندگان خدمات لجستیکی و همچنین مشتریان لجستیکی دارد، این ظرفیت در کنار تخصص و توانمندی مدیریتی که در مجموعه آمادگران وجود دارد؛ امکان ارایه خدمات «لجستیک طرف چهارم» (۴PL) را برای مشتریان داخلی و خارجی فراهم کرده است.

 

آمادگران امکان ارایه و مدیریت «صفر تا صد» خدمات لجستیکی موردنیاز مشتریان را داراست.

 

راه‌اندازی دفاتر و نمایندگی‌های خارج کشور و همچنین شبکه همکاران توانمند داخلی (اعم از شرکت‌های ارایه خدمات حمل دریایی، ریلی و جاده‌ای)، امکان ارایه خدمات کامل لجستیک تجاری بر بستر اعتماد متقابل را ایجاد کرده است.